Indywidualne meble na wymiar

Indywidualne meble na wymiar

Dom i ogród Comments Off

Meble na wymiar są szczególnie doceniane są przez klientów ponieważ w maksymalny sposób wykorzystana zostaje powierzchnia ich pokoi, kuchni oraz salonów. Niektóre mieszkania wręcz zmuszają swoich właścicieli do skorzystania z indywidualnego projektu mebli ponieważ, nierzadko niewielkie mieszkania  posiadają szereg nachylonych powierzchni oraz estetycznych elementów architektonicznych, dlatego w naszej ofercie skupiamy się na projektowaniu mebli na wymiar. Nie ma lepszego sposobu na zagospodarowanie swojego wymarzonego domu lub mieszkania niż zaopatrzenie go w idealnie skrojone na wymiar meble.
Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wykonywane są przez sztab specjalistów, którzy przy wykonaniu projektu skupiają się na spełnieniu wszystkich założeń klienta.
W celu zebrania wymagań klienta, jakim sprostać muszą nasze meble na wymiar rozpoczynamy od szerokiego wywiadu z klientem. W trakcie wywiadu najważniejsze jest określenie kolorystki, kształtu, pojemności mebli oraz indywidualnego designu i oświetlenia. Efektem tego wywiadu jest stworzenie projektu wstępnego, który po aranżacji i ewentualnych modyfikacjach przekazywany jest do naszego zakładu produkcyjnego.
Dzięki skorzystaniu z naszej oferty mebli na wymiar dostosowujemy design pomieszczenia najnowszych trendów na rynku. Aktualnie meble nie pełnią tylko funkcji przechowywania przedmiotów i ubrań, ale są swojego rodzajami dzieł sztuki. Chcąc skorzystać z aktualnie dostępnych na rynku sprzętów RTV niezbędne jest dostosowanie mebli na wymiar. Prawidłowe funkcjonowanie systemów nagłośnienia wymaga prawidłowego montażu w pomieszczeniu co przy użyciu mebli na wymiar daje możliwość całkowitego wykorzystania powstającej w ten sposób powierzchni.
Meble kuchenne automatycznie muszą być dostosowane  do coraz większej ilości sprzętu AGD, w które wyposażamy nasze kuchnie, istotne są przede wszystkim możliwości ich bezpiecznego przechowywania przy maksymalnej wygodzie ich użytkowania. Dodatkową możliwością jaką dają meble na wymiar jest zainstalowanie w nich specjalnego i oszczędnego systemu oświetlenia.

Opracowano dzięki:
Git-meble.pl – Zabrze

Author

Back to Top