Ocena inwestycji deweloperskich powstających aktualnie w Katowicach

Ocena inwestycji deweloperskich powstających aktualnie w Katowicach

Dom i ogród Comments Off

W mieście Katowice, jak w większości polskich miast w obecnych czasach, powstaje bardzo wiele różnych inwestycji deweloperskich. Najczęściej są to osiedla bloków mieszkalnych, które wykonane są w nowoczesny sposób. Mamy także osiedla domków jednorodzinnych, niemniej te są nieco mniej popularne od bloków. W dzisiejszym poradniku postanowiliśmy ocenić jakość inwestycji katowickich i jednocześnie umożliwić czytelnikom dokonanie bardziej trafnego wyboru, co do mieszkania czy domku, które chcieliby zakupić dla siebie. Zapraszamy więc do przeczytania naszego poradnika.

Nowe osiedla budowane są niemal wszędzie. W samym centrum Katowic powstały swego czasu niespotykane w Polsce dotychczas wieżowce, których wysokość liczy aż kilkadziesiąt pięter. Mieszkanie na najwyższych z nich daje niesamowity widok nie tylko na miasto, ale praktycznie na cały Górny Śląsk i jego okolice. Tak wysoko słyszalny jest tylko delikatny szum miasta, nic innego nie musi nas dotyczyć. Jest to naprawdę coś niesamowitego. To jednak nie wszystko, ponieważ inwestycje deweloperskie w Katowicach powstają również na obrzeżach miasta. Jest to gratka dla kogoś, kto nie chciałby mieszkać w pobliżu centrum, gdzie naturalnie panuje większy ruch samochodowy, tłok, korki na ulicach i tak dalej. Niemniej ludzie i tak chętnie kupują mieszkania właśnie tam, ponieważ mieszkanie w centrum aglomeracji śląskiej jest czymś, co daje im poczucie bycia wyróżnionym. Nowe bloki natomiast przystają standardem do obecnych czasów, w całości wypełniają wymagania, jakie stawia im XXI wiek.

Mamy w nich ciepłą wodę użytkową, co jest już standardem. Piecyki gazowe nie zdarzają się, natomiast czasami w ogóle do budynków nie jest doprowadzany gaz. W kuchni można grzać na płycie indukcyjnej lub zwykłej i nie jest potrzebna wcale kuchenka gazowa. Nowe inwestycje deweloperskie w Katowicach stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo. Nie da się ukryć, że bardzo pomaga w tym monitoring wizyjny, który montowany jest praktycznie na każdym osiedlu. To właśnie dzięki niemu mamy pełnię bezpieczeństwa, możemy swobodnie wyjść wieczorem na osiedle, bez obawy że ktoś obcy będzie się kręcił po okolicy. Pomagają w tym także ogrodzenia, którymi otoczone jest każde z osiedli. Dostęp do środka mają tylko mieszkańcy. Co do samych mieszkań, to tam również panuje bardzo wysoki standard. Nie da się ukryć, że posiadanie chociażby własnych odnóg instalacji grzewczej bardzo pomaga w rozliczaniu się za ciepło, a ogrzewanie podłogowe, które jest w standardzie w łazienkach, oraz opcjonalnie we wszystkich pokojach, jeszcze mocniej podnosi komfort życia.

Nie ma co ukrywać, że inwestycje deweloperskie na Śląsku, a przede wszystkim w mieście Katowice, idą pełną parą. Budynki natomiast mają bardzo wysoki standard i na pewno będziemy zadowoleni mieszkając w nich. Osiedla niczym nie ustępują tym, które budowane są na szeroko rozumianym Zachodzie. Jeżeli przyjdzie do nas na przykład znajomy z Niemiec, Francji czy Belgii, z pewnością będzie zachwycony tym, jak Polska rozwinęła się przez ostatnie lata, jeśli chodzi o szeroko pojęte mieszkalnictwo.

Poznaj szczegóły na stronie: https://bardowskiego1.pl/mieszkania/

 

Author

Pim

Back to Top