Gdzie mogę kupić wózek dziecięcy 2w1?

Gdzie mogę kupić wózek dziecięcy 2w1?

Hobby Comments Off

Powiększenie rodziny to nie tylko oczekiwanie, radość, obowiązki,  opieka, troska to również zakupy i wydatki. Urządzenie pokoiku dla dziecka, zakupienie akcesoriów i artkułów dziecięcych jest bardzo czasochłonne i kosztowne, w związku z tym odbywa się to ze znacznym wyprzedzeniem. Jeszcze przed narodzinami dziecka.

Co proponują sklepy z wózkami dziecięcymi?

Mamy duży wybór sklepów stacjonarnych i internetowych oferujących artykuły dla dzieci. Na polskim rynku możemy zetknąć się ze sklepami małymi, które oferują klientom tylko wózki i ich wyposażenie oraz dużymi, które proponują wózki, akcesoria do wózków, a także artykuły dla dzieci. W ofertach sklepowych znajdują się również artykuły dla Rodziców niezbędne podczas opieki nad dzieckiem w domu, podczas jazdy wózkiem, przemieszczania się środkami transportu z wózkiem i dzieckiem.

Jakie są w sprzedaży rodzaje wózków?

Najprostszy podział wózków z jakim możemy się zetknąć to:

  • spacerowe
  • typu parasolka
  • wielofunkcyjne  2w1, 3w1,4w1
  • bliźniacze

Wózki dziecięce 2w1

Wózki dziecięce 2w1 to wózki głęboko-spacerowe. Są 2 typy wózków 2w1 z 3 kółkami i 4 kółkami.

Wózek dziecięcy 2w1 z 4 kółkami wyposażony jest w aluminiowy stelaż, regulowaną rączkę z eko-skóry, uniwersalny adapter umożliwiający zamontowanie gondoli, fotelika spacerówki, kosz, materac wypełniony pianką, pałąk z eko-skóry do przenoszenia gondoli, regulowane siedzisko, wielopoziomowy podnóżek, regulowane siedzisko, regulowane pasy bezpieczeństwa.

Wózek dziecięcy 2w1 3 kółkami  wyposażony jest w aluminiową ramę, amortyzowane, obrotowe koła z automatyczną blokadą, hamulec ręczny, regulowaną rączkę, łatwą funkcję składanie wózka przez pociągnięcie za pasek, dodatkową tackę przy rączce, obszerną gondolę, budkę z okienkami wielopozycyjnymi z zapięciami na magnes z otworami wentylacyjnymi, wentylowane i miękkie siedzisko rozkładające się do pozycji leżącej, dodatkowy podnóżek, kieszeń na drobiazgi, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, duży kosz na zakupy, pas zabezpieczający wózek przed rozłożeniem podczas transportu.

Wykonanie i stan techniczny wózków

Producenci prześcigają się w doskonaleniu wózków dla dzieci, które muszą być bezpieczne, pokryte miękkimi i bezpiecznymi materiałami, miękko wyściełane, umożliwiające sprawne poruszanie się w budynkach jak i w terenie. Ze względu na oczekiwania klientów maja szereg udoskonaleń, pozwalających na składanie i rozkładanie, dopinanie i odpinanie poszczególnych części wyposażenia wózka.

W sklepach o rozszerzonym asortymencie dziecięcym możemy kupić oprócz wózka i akcesoriów do wózka, artkuły dziecięce takie jak: foteliki, zabawki, ubranka, leżaczki, krzesełko do karmienia nocnik, śliniak, smoczek  pieluszki, naczynia i sztućce do jedzenia dla dzieci, kapcie, kubek niewysypek, butelka  do picia, sanki, konik na biegunach, kołyska do snu, nakładka na deskę itp.

W sklepach z wózkami dla dzieci nie brakuje też akcesoriów dla Rodziców takich jak: torba do wózka, kosz na zakupy, foteliki dziecięce samochodowe, ochraniacze do fotelików samochodowych.

Katalog wózków: https://www.dzieciecemarzenia.pl/23-2-funkcyjne-2w1

Author

Back to Top