Kolonie taneczne dla miłośników zumby, disco i hip-hopu

Kolonie taneczne dla miłośników zumby, disco i hip-hopu

Biznes i Firmy Comments Off

  Firma Kogis jest organizatorem obozów oraz kolonii dla dzieci i młodzieży. W ofercie, organizator posiada między innymi kolonie taneczne. Warsztaty taneczne oferowane są dla dzieci w przedziale od 7 do 15 lat. Wyjazdy organizowane są między innymi w miejscowościach nadmorskich, na przykład w Łazach koło Mielna oraz w Łebie.

Obozy organizowane są również na Mazurach w miejscowości Czaplinek oraz Hartowiec. Na uwagę zasługuje również obóz taneczny ,,Zumba kids”, organizowany jest on w górach w stolicy Tatr, czyli w miejscowości Zakopane. Wychowawcy wraz z całą kadrą przygotowali ciekawy plan kolonijny, w którym jest czas na integrację grupy, szkolenie warsztatu oraz poznawanie pobliskich miejscowości. Nie brakuje na kolonii także czasu na zabawę, dzieci w wolnej chwili mogą pobawić się w dwa ognie lub indiańskie podchody. Odważniejsi, mogą również brać udział w chodzeniu po linie, oczywiście pod czujnym okiem kadry.

    Organizator wycieczek kogis.pl oferuje ciekawe obozy, na których dzieci mogą nauczyć się następujących rodzajów tańca: hip-hop, disco oraz pop. Co ważne, młodzież pozna także podstawy tańca towarzyskiego oraz tańca współczesnego. Na warsztatach przedstawiane są również elementy tańca latynoamerykańskiego jak i również elementy jazzu czy baletu. Oczywiście na obozie wiele godzin poświęcanych jest również zumbie, którą dzieci wprost uwielbiają. Zajęcia taneczne odbywają się zarówno na świeżym powietrzu oraz na sali z lustrami. Z pewnością takie grupowe szkolenie swoich umiejętności tanecznych będzie świetną okazją do poznania nowych znajomych, dzielących to samo hobby.

Kolonie taneczne oferowane przez stronę internetową kogis.pl dedykowane są dzieciom lubiącym aktywność fizyczną oraz współzawodnictwo. Dzieci, pod czujnym okiem kadry i pracowników, będą mogły zażywać kąpieli morskich. Będą również organizowane wycieczki nad jezioro. 

    Na obozach poruszane są również tematy niezwiązane ściśle z tańcem, lecz z rozwojem własnej osobowości. Są to ważne tematy, które pozwolą młodzieży nabrać dystansu do stresujących sytuacji. Wykwalifikowana kadra udzieli porad, jak uporać się z własnym lękiem, w jaki sposób najefektywniej można pokonać stres na scenie, jak zwiększyć swoją pewność siebie. Z pewnością wiedza przekazywana na warsztatach przyda się każdemu. Oprócz tego, na tanecznych warsztatach odbywają się również ćwiczenia, dzięki którym dzieci nauczą się jak prawidłowo oddychać oraz jak, dzięki oddechowi, można pozbyć się nadmiaru negatywnych emocji. Na koloniach tanecznych poruszane są również tematy związane z kreowaniem pozytywnego wizerunku scenicznego. Dzięki tym warsztatom dzieci lepiej poznają swoje mocne i słabe strony.

     Kolonie taneczne oferowane są wraz z codziennym wyżywieniem. Zakwaterowanie dzieci otrzymują w kilkuosobowych pokojach, wraz z łazienkami. Na terenie ośrodków znajdują się także boiska, tereny rekreacyjne oraz place zabaw. W ramach integracji oraz wieczornego relaksu, dzieci będą mogły oglądać ciekawe filmy w kinie letnim. W ramach rekreacji organizowane są także występy karaoke, zabawy na matach tanecznych oraz improwizowane tańce. Na koloniach nie brakuje zabaw ruchowych.

Organizator kolonii i obozów kogis.pl przygotował również w ramach każdego turnusu atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz quizy. Cały program zapewnia dzieciom doskonałe wykorzystanie każdej chwili. Na warsztatach tanecznych jest czas na naukę nowych umiejętności, regenerację i relaks, integrację z rówieśnikami oraz co ważne, również nie brakuje czasu na zabawę.

Czytaj więcej https://www.kogis.pl/tematyki-kolonii/taneczne/

http://urbud-ogrodzenia.pl

Author

Back to Top