Kolonie i obozy młodzieżowe

Kolonie i obozy młodzieżowe

Sport i turystyka Comments Off

Kolonie 2021 w Kogis już startują! Z nowymi ofertami obozy młodzieżowe 2021 będą jeszcze bardziej fascynujące i dużo ciekawsze!

Wakacje wśród przyjaciół i nowych znajomych nad jeziorem, morzem albo w górach? Chyba nie ma nic lepszego dla młodzieży. Wspólna zabawa i nauka z ludźmi o podobnych zainteresowaniach to najlepsza forma spędzania wolnych chwil w trakcie wakacji. Kolonie odbywają się w województwach: pomorskim, śląskim, warmińsko – mazurskim oraz zachodniopomorskim. Portal Turystyki Dziecięcej oferuje różnorodną tematykę wyjazdów. Od obozów sportowych i wodnych, przez językowe i fotograficzne, aż po artystyczne. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozwijanie pasji i zainteresowań daje najwięcej szczęścia i jest przecież najważniejsze. To powód do dumy dla samego siebie!
W koloniach może uczestniczyć młodzież od lat 12 do nawet 20 roku życia.

Kogis cieszy się wieloma pozytywnymi komentarzami zarówno ze strony dzieci, jak i ich rodziców!
Marzysz, by rozwijać swoje umiejętności w grze na gitarze? Sprawdź naszą ofertę Obozu Gitarowego przeznaczonego dla miłośników gry na tym instrumencie, od początkujących do zaawansowanych. Uwielbiasz gry RPG i masz bogatą wyobraźnię? Obóz RPG na Mazurach będzie dla Ciebie idealny! Przeżyjesz niesamowite przygody z przyjaciółmi, tworząc nowych bohaterów i ich losy.

Lubisz ruch i interesujesz się sportem? A może chcesz poprawić swoją kondycję i popracować nad sylwetką? Mamy coś co wywoła uśmiech na Twojej twarzy! Obóz workout – crossfit na Jurze oferuje zajęcia sportowe i jazdy terenowe. Największy w Polsce tor OCR czeka właśnie na Ciebie! Girls Summer Camp – Art & Chill to idealna opcja dla dziewczyn! Aquapark, wycieczka do Mielna i możliwość poznania nowych przyjaciółek sprawią, że szybko odprężycie się po ciężkim roku szkolnym.

Jesteś fanem survivalu i ekstremalnych warunków? Obóz Survivalowy dla młodzieży w Czaplinku – Namioty Wojskowe z pewnością Ci się spodoba! Lasy i urozmaicone tereny sprawiają, że obóz staje się pełen przygód i wyzwań. Nie brakuje tu również zamków, grodzisk, rzek, jezior, bagien, średniowiecznych osad. Świetna atmosfera gwarantowana!

Obóz Tańca Nowoczesnego na Mazurach oferuje nie tylko przyjazną kadrę, która gotowa jest pomóc w każdej sytuacji, ale również niesamowitą atmosferę wśród ludzi, których łączy ta sama pasja – taniec! Dawka energii i uśmiechu, jakiej nikt jeszcze nie widział! Szukasz szansy na poznanie ludzi, którzy tak jak Ty lubią tworzyć? Obóz teatralno-aktorski na Kaszubach z pewnością Ci to ułatwi! Kreatywność, zabawa i uśmiech będą stałymi gośćmi na naszych zajęciach. Pora na przełamanie swoich barier i otwarcie się na innych!

Uwielbiasz język angielski? Chcecie podszkalać się i rozwijać w jego kierunku nawet w trakcie wakacji? Obóz dla młodzieży z nauką języka angielskiego będzie dla Ciebie najlepszym wyborem! Małe grupki i indywidualne podejście do każdego uczestnika, a do tego nowi koledzy i koleżanki, którzy również chcą nauczyć się języka to produktywny czas, po którym każdy będzie z siebie bardzo dumny! Codzienne warsztaty, ciekawe gry i niezawodna kadra już na Ciebie czekają! A może interesuje Cię dziennikarstwo? Obóz dziennikarski nad morzem oferuje wiele ciekawych warsztatów i kreatywnych zajęć dla każdego! Bogaty program rekreacyjny i wycieczki sprawią, że z pewnością nie zawieje nudą!

Te i wiele innych obozów czekają tylko na Ciebie! W Kogis każdy znajdzie możliwość rozwijania i wyrażania siebie.
Przyjaznej kadrze i wielu możliwościom rozwoju i zabawy nie brakuje niczego poza Twoją obecnością!
Kontakt i więcej informacji o obozach młodzieżowych i koloniach na stronie https://www.kogis.pl/kolonie
Zapraszamy do kontaktu!

Author

Back to Top