Dlaczego warto zadbać o porządny intranet firmowy?

Dlaczego warto zadbać o porządny intranet firmowy?

Biznes i Firmy Comments Off

Intranet firmowy to ważna sprawa. Dzięki niemu komunikacja (pomiędzy podwładnymi, pracownikami itd.) wejdzie na dużo wyższy pułap. Dlaczego jednak ten temat jest ważny? Zaraz się o tym przekonasz. Dowiesz się także, w jaki sposób zadbać o ten aspekt. A są naprawdę porządne narzędzia, które sporo na tej płaszczyźnie ułatwiają.

Dlaczego warto w ogóle zainwestować w porządny intranet firmowy? Generalnie taki temat, jak komunikacja wewnątrz przedsiębiorstwa, nie może być marginalizowany. Jeśli wszystko będzie tutaj na odpowiednim poziomie, to możesz liczyć na sporo plusów. O co jednak dokładnie chodzi? Między innymi zadania będą wykonywane szybko i dokładnie. Ma to przełożenie na jakość, prawda? Każdy będzie wiedział, co ma robić itd. A to wszystko ma znaczenie także pod kątem lepszej atmosfery w miejscu pracy. Właściwa komunikacja pozytywnie oddziałuje również na zaangażowanie zespołu. Dlatego właśnie coraz więcej osób chętnie decyduje się na to, by postarać się poprawić komunikację w danej firmie…

Nie ma żadnego problemu, by został wybrany porządny intranet firmowy. Na stronie internetowej https://bluecolibriapp.pl/ masz ciekawe informacje odnoszące się do tego właśnie zagadnienia. Warto wiedzieć, że aplikacja Blue Colibri gwarantuje jakość usług na najwyższym możliwym poziomie.

Czym cechuje się to rozwiązanie? Między innymi wysyłanie wiadomości odbywa się bardzo szybko. Dodatkowo intuicyjnie. O ten czynnik nie musisz się obawiać. Wszak interfejs jest bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo aplikacja Blue Colibri jest bardzo uniwersalna. Nie ma żadnego problemu, by wysyłać wiadomości tylko do jednego użytkownika lub do jednej grupy itd. Wszystko na tej płaszczyźnie zależy od Ciebie. Jeśli chodzi o interfejs, to bez żadnego problemu możesz zdecydować się na zarządzanie użytkownikami, zawartościami, grupami, moderowanie, czy wysyłanie powiadomień. Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? To także monitowanie analizy oraz raportów.

Warto dodać do tego tematu, że możesz swobodnie zdecydować się na kilka wersji. Od Ciebie zależy, jaki intranet firmowy finalnie zatem wybierzesz. Jakie zatem warianty są do dyspozycji użytkowników? Może wybrana być na przykład aplikacja Blue Colibri w opcji basic, czyli podstawowej. Na szczęście nawet ten wariant posiada wiele przydatnych funkcji. Wszak możesz liczyć na takie opcje, jak wiadomości, najważniejsze informacje, galeria, repozytorium, lista osób oraz kalendarz wydarzeń. Do wyboru jest tak samo wariant pro. Tutaj jest jeszcze kilka funkcji dodatkowych. Są to natomiast ankiety, quizy, chaty oraz społeczności. Myślisz, że to wszystko? W takim razie mamy dla Ciebie kolejne dobre informacje. W końcu, jeśli szukasz czegoś naprawdę bardzo zaawansowanego, to możesz zdecydować się na opcję academy. Tutaj do wyboru masz dodatkowo e-learning oraz onboarding cyfrowy. Takie właśnie funkcje cieszą się natomiast w naszym kraju ogólnie coraz większym zainteresowaniem. Wszak komunikacja w firmie to bardzo istotny temat. Warto to sobie zapamiętać…

Author

Back to Top