Awaryjne otwieranie samochodu? Dla nas to nie problem!

Awaryjne otwieranie samochodu? Dla nas to nie problem!

Motoryzacja Comments Off

Zdarzają się różne sytuacje i, niestety, wypadki chodzą po ludziach. Co zatem zrobić jeśli akurat na nas trafi ten pechowy incydent i samochód nie zechce się otworzyć a my w tym samym czasie utknęliśmy w środku? Lub co zrobić gdy auto samoistnie zablokowało się z naszymi dokumentami na siedzeniu? Nie martwcie się! Pomożemy – awaryjne otwieranie samochodu!

Pierwsza podstawowa i chyba najważniejsza ze wszystkich rada – nie panikujcie! Owszem – stało się! Ale czy to coś zmieni? Zbędny zamęt jest tutaj absolutnie niewskazany. Nawet jeśli jest gorąco i nie macie co pić – musicie po prostu poczekać! Im bardziej się denerwujecie, tym więcej wody schodzi z Waszego ciała razem z potem, więc.. po prostu tego nie róbcie! Po drugie i równie istotne: wezwijcie oczywiście nas! Jeśli Wasz telefon utknął w samochodzie to pożyczcie od kogokolwiek – przechodnia, sklepikarza czy pani z Warzywniaka. Nikt z pewnością nie odmówi Wam pomocy widząc co się stało. Przyjedziemy jak najszybciej się da. Jest to, wiadomo, zależne od warunków atmosferycznych czy ruchu miejskiego, a także Waszego położenia. Narzekanie i plucie na nas jadem niczego nie zmieni! My chcemy Wam pomóc – wiecie, że jesteśmy w drodze – czekacie spokojnie. Następnie pamiętajcie, aby nie próbować otwierać niczego samemu! Możecie uszkodzić lub w najgorszym wypadku – zepsuć pojazd. Cierpliwie czekajcie do naszego przyjazdu.

Jednym ze sposobów, jakiego używamy do awaryjnego otwierania drzwi w samochodach jest tzw. „poduszka”, którą wkłada się między szybę a uszczelkę. Napompowana powietrzem poduszka rozpycha obydwie te płaszczyzny i pozostawia nam czyste i bezpieczne dla auta, pole do manewru. Oprócz tego my, jak nikt inny, znamy się także na skutecznym otwieraniu zamków w drzwiczkach od pojazdów. Nie musisz się martwić, że spóźnisz się do pracy, jeśli stałeś się „ofiarą” podobnej sytuacji – po przyjeździe problem znika w trymiga, a to wszystko dzięki nam – doświadczonym pracownikom. Nadal twierdzisz, że zrobiłbyś to lepiej sam? Jesteśmy pewni, że tak, ale! nie warto przecież ryzykować uszkodzenia samochodu, skoro możesz przecież poczekać 15 dodatkowych minut na nasz przyjazd i nie stresować się niczym? Wszystko zrobimy za Ciebie! Usiądziesz i odetchniesz, a my załatwimy to w ciągu paru minut. Widzisz jakie to proste? Nie znajdziesz lepszych profesjonalistów niż my!

Mamy nadzieję, że wstępne rady okażą się być dla Ciebie przydatne i wybierzesz nas w razie nagłego wypadku, ponieważ jesteś wtedy absolutnie pewien, że swoje auto powierzasz w ręce doświadczonych ludzi!

Author

Back to Top